Nabídka vozů

Vykupujeme a prodáváme pouze do detailu prověřitelná a pravidelně servisovaná auta ve výborném stavu. Uvedené ceny jsou konečné. Nechceme nic za podepsání smlouvy, profesionální vyčištění vozu Více »

Výkup & komisní prodej

Potřebujete se rychle zbavit vašeho vozu? Vykupujeme za hotové, nabízíme seriózní přístup i ceny. Děláme výkup KVALITNÍCH A SERVISOVANÝCH vozů s jasným původem za nejvyšší ceny Více »

 

Blog

Už déle než 20 let trávíme každý den prací s auty. Prohlížíme, posuzujeme, kupujeme a prodáváme stovky vozů. Trh s ojetými auty známe jako nikdo jiný. Víme, na co dávat pozor a jak správně odhadnout cenu, známe finty nepoctivých prodejců. Poradíme, co máte brát v potaz u konkrétního modelu ve vašem individuálním případě, abyste byl při používání nového vozu spokojený. Snad ve všech běžně dostupných autech, včetně elektromobilů, jsme nějakou dobu sami jezdili a o své zkušenosti se s vámi rádi podělíme.

Přijďte do rodinné firmy Autofaltys na nezávaznou konzultaci, rádi se vám budeme věnovat.

Od pondělí do pátku jsme pro vás na adrese Kostelecká 915, Praha Čakovice od 9.00 do 18.00. V sobotu tu někoho z nás najdete
od 9.00 do 17.00 a v neděli jsme k dispozici pouze po telefonické dohodě.

Petr Faltys, jednatel

Tel. 774 454 546

Pavel Faltys, jednatel

 Tel. 603 211 122

Tomáš Černý, prodejce

Tel. 724 767 651

Podívejte se na prémiové vozy v naší nabídce, které mají málo najeto.