Nabídka vozů

Vykupujeme a prodáváme pouze do detailu prověřitelná a pravidelně servisovaná auta ve výborném stavu. Uvedené ceny jsou konečné. Nechceme nic za podepsání smlouvy, profesionální vyčištění vozu Více »

Výkup & komisní prodej

Potřebujete se rychle zbavit vašeho vozu? Vykupujeme za hotové, nabízíme seriózní přístup i ceny. Děláme výkup KVALITNÍCH A SERVISOVANÝCH vozů s jasným původem za nejvyšší ceny Více »

 

Garance a záruky

Naším cílem je mít jen spokojené zákazníky. Proto poskytujeme 100% právní záruku na původ vozu. Za pravost najetých kilometrů ručíme vrácením peněz.

Certifikace CEBIA

Ke každému vozu máme certifikát od společnosti CEBIA, kde je automobil hodnocen počtem hvězdiček. Pravost tohoto hodnocení si může každý zkontrolovat pomocí kódu uvedeného u inzerátu přímo na stránkách.

Kompletní informace

U našich vozidel máme uvedený VIN pro vaši nezávislou kontrolu vozidla. Nedílnou součástí smlouvy je podrobný záznam o technickém stavu vozidla, který detailně probíráme s každým kupujícím.

Výjimečně máme v nabídce vůz, u kterého nelze 100% zaručit pravost najetých kilometrů. Pak tuto skutečnost uvádíme hned v inzerátu a každého zájemce na to hned upozorníme.

Prodloužení záruky DEFEND Insurance

Na všechna vozidla do 15 let stáří a do 300 000 najetých kilometrů můžeme nabídnout ve spolupráci se společností DEFEND Insurance Group prodloužení záruky až na 3 roky.

Pro více informací nás kontaktujte.