Nabídka vozů

U našich vozů garantujeme 100% jistotu původu a pravost najetých kilometrů. Našim cílem je upřímný a férový přístup ke každému zákazníkovi, který k nám přijde. Více »

Výkup vozů & komisní prodej

Potřebujete se rychle zbavit vašeho vozu? Vykupujeme za hotové, nabízíme seriózní přístup i ceny. Děláme výkup KVALITNÍCH A SERVISOVANÝCH vozů s jasným původem za nejvyšší ceny Více »

 

Garance

Naše společnost si klade za cíl mít pouze spokojené zákazníky. Proto poskytujeme 100% právní záruku na původ vozu a zaručujeme pravost najetých kilometrů.

Certifikace CEBIA

Ke každému vozu máme certifikát od společnosti CEBIA, kde je automobil hodnocen počtem hvězdiček. Pravost tohoto hodnocení si může každý zkontrolovat pomocí kódu uvedeného u inzerátu přímo na stránkách www.cebia.cz.

Kompletní informace a záruky

Pokud vlastníme a nabízíme vůz, u kterého nelze 100% zaručit pravost najetých kilomterů, uvádíme tuto skutečnost již při inzerci vozidla.

Na všechny naše vozidla do deseti let stáří a do najetých 200 000 kilometrů poskytujeme ve spolupráci se společností CARGARANT záruku jeden rok na hnací ústrojí v inzerované ceně vozidla.

U našich vozidel máme uvedený VIN pro vaši nezávislou kontrolu vozidla.

Pro více informací nás kontaktujte.