Chceme mít spokojené zákazníky a snažíme se pro to dělat maximum. Za pravost najetých kilometrů ručíme smluvně a vrácením peněz. Nedílnou součástí smlouvy je podrobný záznam o technickém stavu vozidla, který s vámi před podpisem smlouvy do detailů probereme.

Cebia, prověřování vozů - logo
Historii vozu vždy důkladně prověřujeme.

Ke každému vozu máme certifikát od společnosti CEBIA, kde je automobil hodnocen počtem hvězdiček. Pravost tohoto hodnocení si může každý zkontrolovat pomocí kódu uvedeného u inzerovaných vozů.

O kupovaném voze poskytujeme kompletní informace

U našich vozidel uvádíme VIN, abyste si vybrané auto mohli nezávisle na nás zkontrolovat. Nedílnou součástí smlouvy je podrobný záznam o technickém stavu vozidla, který detailně probíráme s každým kupujícím.

Výjimečně máme v nabídce vůz, u kterého nelze 100% zaručit pravost najetých kilometrů. Pak tuto skutečnost uvádíme hned v inzerátu a každého zájemce na to upozorníme.

Prodloužení záruky DEFEND Insurance

Prodloužení záruky DEFEND Insurance je možné u všech vozidel, která jsou maximálně 15 let stará a mají najeto maximálně 300.000 kilometrů. U všech vozů, které tyto podmínky splňují, můžeme  ve spolupráci se společností DEFEND Insurance Group nabídnout prodloužení záruky až na 3 roky.

Na všechna vozidla do 15 let stáří a do 300 000 najetých kilometrů můžeme nabídnout ve spolupráci se společností DEFEND Insurance Group prodloužení záruky až na 3 roky.