Auto Faltys je partnerem DEFEND Insurance, u této pojišťovny vám můžeme sjednat výhodné prodloužení záruky na vybraná ojetá vozidla DEFEND Car Protect.

Záruční programy DEFEND Car Protect poskytují finanční krytí v případě náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozu. Záruční programy poskytují prostřednictvím vybraných partnerů – obchodníků s novými a ojetými vozidly. Finanční zabezpečení poskytuje společnost Lloyd´s of London, která patří mezi pojistitele s hodnocením A+.

Záruční programy DEFEND Car Protect

Záruční program Diamond

Vztahuje se na vozidla s běžící zárukou výrobce. Auta, na která výrobce poskytuje záruku 24 měsíců, nesmí mít najeto víc než 50.000 km. Auta, na která výrobce poskytuje záruku 36 měsíců, nesmí mít najeto víc než 80.000 km. Kryje neomezený počet pojistných událostí do výše limitu pojistného plnění. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců a na volitelný limit najetých km (od 10.000 km až neomezeně). Záruka začíná okamžikem uplynutí záruční lhůty dané výrobcem. Vyřizování pojistných událostí je rychlé a profesionální.

Více informací o záručním programu Diamond.

Záruční program Crystal

Záruční program DEFEND Car Protect Crystal se vztahuje se na vozidla s běžící zárukou výrobce. Auta, na která výrobce poskytuje záruku 24 měsíců, nesmí mít najeto víc než 70.000 km. Auta, na která výrobce poskytuje záruku 36 měsíců, nesmí mít najeto víc než 100.000 km.

Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců a na volitelný limit najetých km (od 10.000 km až neomezeně). Záruka začíná okamžikem uplynutí záruční lhůty dané výrobcem. Vyřizování pojistných událostí je rychlé a profesionální.

Záruční program Advantage

Záruční program DEFEND Car Protect Advantage lze sjednat na ojetá vozidla, která v den uzavření pojistné smlouvy jsou stará maximálně 6 let a nemají najeto víc než 200.000 km. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců. Spoluúčast je 0 až 10 tisíc Kč. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců a na volitelný limit najetých km (od 10.000 km až neomezeně).

Pojišťovací smlouva se podepisuje a začíná platit v den nákupu vozidla v provozovně Auto Faltys.

Více informací o záručním programu Advantage.

Záruční program Comfort

Záruční program DEFEND Car Protect Advantage lze sjednat na ojetá vozidla, která v den uzavření pojistné smlouvy jsou stará maximálně 10 let a nemají najeto víc než 250.000 km. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců. Spoluúčast je 0 až 10 tisíc Kč. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců a na volitelný limit najetých km (od 10.000 km až neomezeně). Limit pojistného plnění je až 100.000 Kč.

Pojišťovací smlouva se podepisuje a začíná platit v den nákupu vozidla v prodejně Auto Faltys.

Více informací o záručním programu Comfort.

Záruční program Plus

Záruční program DEFEND Car Protect Plus lze sjednat na ojetá vozidla, která v den uzavření pojistné smlouvy jsou stará maximálně 15 let a nemají najeto víc než 300.000 km. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců. Spoluúčast je 0 až 10 tisíc Kč. Pojištění lze uzavřít na 6 až 36 měsíců a na volitelný limit najetých km (od 10.000 km až neomezeně). Limit pojistného plnění je až 50.000 Kč.

Pojišťovací smlouva se podepisuje a začíná platit v den nákupu vozidla v prodejně Auto Faltys.

Více informací o záručním programu Plus.